הדרכה למפרסם השתתפות בצער

הזמנת פרסום מודעת אבל

02-6733369
📱 0544-776566
evel@itonim.net
הזמנת פרסום מודעת אבל

02-6733369
📱 0544-776566
evel@itonim.net
הדרכה למפרסם אזכרה
הדרכה למפרסם הודעת פטירה

קראו את ההדרכה והתיעצו איתנו. יש לנו נסיון של עשרות שנים

חשוב למפרסם מודעת אבל

תכולת מודעת אבל - להשתתפות בצער

תכולת מודעות האבל להבעת השתתפות בצער משתנה. אלה מרכיבי מודעת אבל להשתתפות בצער. סדר הופעת המרכיבים בהודעה עשוים להשתנות. בהתאם לעניין חלק מהנושאים המפורטים בהמשך לא יופיעו.

הערה: לפעמים, בעיקר כשבני משפחה לא מפרסמים מודעת אבל על הפטירה, המנחמים מציינים במודעת האבל את פרוטי השבעה ואפילו ההלוויה.

מקום פרסום המודעה

את מודעת האבל רצוי לפרסם לתפוצה מירבית ובמקום שיחשף לחוג מכרי הנפטר ובני המשפחה. מודעות אבל לציבור הכללי ניתן לפרסם בידיעות אחרונו, ישראל היום, הארץ, מעריב, גלובס ומקומונים.

לקהל דוברי האנגלית ה Jerusalem Post היא האופציה הראשונה. ל Jerusalem Post יש מהדורה בינלאומית שאפשר לפרסם בה מודעת אבל לידיעת יהודים בארצות הברית, אנגליה, קנדה ועוד. בנוסף ניתן לפרסם מודעת אבל ב HAARETZ.

עיתונים בשבע ומקור ראשון נקראים בעיקר על ידי דתיים לאומיים.

מודעת אבל לציבור החרדי אפשר לפרסם בהמודיע, יתד נאמן והמבשר. בעיתונים החרדים ניתן להזמין מודעה במיקום נבחר; עמוד ראשון, עמוד אחרון או ללא בחירת מקום. המחיר משתנה בהתאם.

מתי לפרסם מודעת אבל של השתתפות בצער

השתתות בצער מפרסמים בדרך כלל סמוך למועד הפטירה. יחד עם זאת, במידה ויש עניין להרחיב את החשיפה כדאי לשקול את פרסום המודעה לסוף שבוע כי תפוצת העיתונים גדולה לעומת אמצע השבוע. לפעמים, בעיקר כדי לחסוך בעלות הפרסום דוחים את פרסום מודעת האבל להשתתפות בצער מיום שישי לתחילת השבוע.

מתי להזמין מודעת אבל

כדאי להזמין מודעת אבל מוקדם ככל האפשר כדי לתת זמן להגהה ושינוים, ללא לחץ זמן. הזמן האחרון להזמנת מודעת אבל משתנה מעיתון לעיתון.

את זמני הזמנת פרסום מודעות אבל בעיתונים השונים אפשר לראות כאן.

גודל מודעת האבל

גודל מודעת האבל הוא פרמטר חשוב מאד כמובן. ככל שהמודעה גדולה יותר היא בולטת יותר אך גם עולה יותר. גודל המודעה נקבע על ידי מזמין מודעת האבל ומושפע מכמות הטקסט במודעה וגודל הפונטים.

יש לקחת בחשבון שלוגו תופס מקום ולכן מודעה עם לוגו תהיה גדולה יותר.

יש לנו הסבר על על גודל מודעת אבל.

אפשר לראות הצבת מודעות אבל על עמוד של עיתון כאן.

מחיר מודעת אבל

מחירי פרסום של מודעות אבל נקבעים על ידי העיתונים. ככל הידוע לנו סוכני הפרסום מכבדים מחירונים אלה ועלות פרסום מודעת אבל אינו תלוי האם מפרסמים ישירות בעתונים או באמצעות סוכן. עלות פרסום מודעות האבל משתנה מעיתון לעיתון. מודעות אבל בימי שישי וערבי חג יקרים יותר. למעט מקרים מיוחדים מאד המחירים קבועים לפי מה שנקבע ע"י העיתונים.

סיכום מחירוני מודעות אבל נמצא כאן

עיצוב מודעת האבל

כפי שניתן לראות רוב מודעות האבל מעוצבות בצורה אחידה. זה לא חייב להיות כך.

על ידי עיצוב מוקפד ויפה ניתן להבליט את מודעת האבל ולעשותה מכובדת. חשוב לעמד נכון את חלקי המודעה ובכך לעשותה מובנת וקריאה יותר. יש לאזן נכון את גודל חלקי הטקסט ולשבור את השורות באופן הגיוני. מודעה שאינה אסטטית פחות מכובדת.

אצלנו אפשר לבחור עיצוב למודעת אבל

זהירות

אלו הדברים שכדאי מאד להזהר בהם: