הבהרה: דף זה נועד למי שרוצה לפרסם בכל העיר, שהוא מקומון ירושלמי.
נעזור לך גם אם ברצונך לפרסם בקול העיר שהו מקומון בבני ברק.
התקשר אלינו.
02-6733369

שרות פרסום - כל העיר

מוקד העיתונים של ישראל נותן שרות פרסום בכל העיר.

כל העיר, מרשת שוקן הוא המקומון הירושלמי הוותיק ביותר. כל העיר מופץ בסופי שבוע, מחולק חינם בכ 30,000 עותקים בנקודות חלוקה ברחבי ירושלים ובישובים סמוכים: מעלה אדומים, אפרת ועוד.

בכל העיר אפשר לפרסם עסקים, מודעות סטטוטוריות: תכנון ובניה, הצעות רכש, מכרזים וכו'

לוח כל העיר

לוח כל העיר נמצא בחלק השני של המקומון שנקרא "כל העיר פלוס". בלוח של כל העיר אפשר לפרסם נדל"ן למכירה, נדל"ן להשכרה, הצעות עבודה ומכוניות למכירה.

אלה מחירי פרסום של מודעות מילים בלוח מתוך המחירון של כל העיר:
פרוט עלות ללא מע"מ עלות כולל מע"מ
נדל"ן למכירה - 4 פרסומים בכל העיר 375 439
נדל"ן עסקי - 4 פרסומים בכל העיר 375 439
נדל"ן השכרה - 4 פרסומים בכל העיר 324 379
הצעת עבודה - 4 פרסומים בכל העיר 375 439
רכב למכירה - 12 פרסומים בכל העיר 375 439

מספר המילים במודעה מוגבל. פרסום מילים מעבר להגבלה כרוך בתתשלום נוסף.
נעזור לצמצם את הטקסט ולשפר את המודעה שלכם.
הדגשת המודעה אפשרית וכרוכה בתשלום.

אפשר לפרסם גם מודעות שטח - מקובל בעיקר להצעות עבודה. מודעות אלה בולטות הרבה יותר ממודעות מילים כי הן צבעוניות מעוצבות גרפית אך פרסומן יקר יותר.

עכבר כל העיר

עכבר כל העיר הוא מגזין תרבות ופנאי של כל העיר. בעכבר כל העיר מתפרסמים ארועי תרבות, הצעות בילוי ופנאי כגון מסעדות ופאבים.

בעכבר אפשר לפרסם מודעות בגודל עמוד, חצי עמוד או סטריפ. יש גם אפשרות לפרסם מודעות על הכריכה הפנימית בעמוד 2, בעמוד הלפני אחרון ובגב העיתון. פרסום בעכבר כל העיר יש להזמים עד יום שלישי בדרך כלל.

פרסום במקומוני ירושלים

בנוסף לכל העיר אפשר לפרסם בעוד מקומונים.

In Jerusalem הוא מקומון בשפה האנגלית שמצורף בימי שישי לעיתון The Jerusalem Post המחולקים למנוים ונמכרים באזור ירושלים וערים בסביבה. ב In Jerusalem אפשר לפרסם מודעות בגודל מאינץ' בודד עד עמוד שלם. פרסומים ל In Jerusalem צריך להזמין עד יום רביעי בצהרים.
Le P'tit Hebdo - השבועות הקטן בצרפתית, הוא עלון שבת בצרפתית המתפרסם מידי סופשבוע. Le P'tit Hebdo מאפשר פרסום לכל התפוצה או לאזור ירושלים בלבד. פרסום ב Le P'tit Hebdo צריך להזמים כשבוע מראש. Le P'tit Hebdo מחולק בנקודות חלוקה בעיקר בבתי כנסת אבל לא רק. יש בו מגוון אפשרויות פרסום.
זמן ירושלים מרשת מעריב הוא מקומון ירושלמי ללציבור הרחב, מחולק בימי שישי בחינם בהרבה נקודות חלוקה. בזמן ירושלים אפשר לפרסם מודעות מסחריות בגודל עמוד עד שמינית עמוד וגם מודעות בלוח. פרסום בזמן ירושלים יש להזמין עד יום רביעי בצהרים.
ירוסלים הוא מקומון בשפה הרוסית שמצורף בימי שישי לעיתון Vesty - ווסטי ומצורפת למהדורת סוף השבוע ביום חמישי בירושלים וערים בסביבה. ב ירוסלים אפשר לפרסם מודעות בגדלים שונים. יש גם אפשרות לפרסם מודעות בלוח. פרסום בירוסלים של ווסטי צריך להזמין עד יום שלישי.
השבוע בירושלים הוא מקומון ירושלמי למגזר החרדי, מחולק חינם בנקודות חלוקה באזורים עם אוכלוסיה חרדית. בהשבוע בירושלים אפשר לפרסם מודעות מסחריות בגודל עמוד עד שמינית עמוד וגם מודעות בלוח "מזל וברכה". לוח "מזל וברכה" משותף לכל העיתונים השייכים לרשת "קו עיתונות דתית". פרסומים בהשבוע בירושלים יש להזמין עד יום שלישי.

קשר איתנו

כתובת: אפרתה 34, ירושלים, 93384

טל: 02-6733369 0544-776566

WhatsApp: 0545-484255 | 0544-776566

kol-hair@itonim.net

שעות העבודה במוקד

ימים א-ה: 8:30-22:00

יום שישי: 8:30-12:30

מוצאי שבת: מצאת השבת עד 23:00